Školení zaměstnanců je věc, které se prakticky v žádné společnosti nedá vyhnout. Například školení BOZP a PO je dokonce ze zákona povinné. Zástupci téměř každé společnosti však mohou potvrdit, že školení zaměstnanců je poměrně náročné. Zvláště u manuálních provozů platí, že čas, kdy se zaměstnanci školí, je zároveň časem, kdy nepracují. Zároveň je však dobré, aby si zaměstnanci obsah školení zapamatovali. Proto je nutné, aby bylo krátké a efektivní.

Kdo školí?

Školení zaměstnanců je zároveň poměrně náročné na lidské zdroje. Školit by měl někdo, kdo ovládá danou problematiku, a zároveň má vynikající prezentační dovednosti. Proto se stále více českých firem obrací na externí školící společnosti. Jednou z nich je i společnost Školení King pro Prahu a okolí.

Školení online

Rčení „čas jsou peníze“ platí i v případě školení zaměstnanců, a proto je mnohokrát velmi náročné uspořádat fyzické školení. Společnost Školení King je na tyto situace připravená a svým klientům umožňuje uspořádat školení online prostřednictvím své e-learningové platformy.

Ukázka e-learningové platformy Školení King.

Pro online školení má společnost nachystanou řadu interaktivních materiálů zajišťující, že ani zaměstnanec podstoupivší školení online nebude o nic podstatného ochuzen.

Další články z rubriky

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *